Energetické obrazy


Maluji obrazy, které zvědomují Vaši moudrost. Mými malířskými náčinimi přitom nejsou barvy a štětec, ale enkaustická žehlička a speciální barevné vosky. Tato technika se jmenuje enkaustika. 

Tvořím výhradně v meditativním stavu, ve stavu rozšířeného vědomí. Díky tomu obrazy získávají zvláštní náboj a jsou odrazem světa, který nás přesahuje. Každý obraz v sobě nese jedinečnou esenci - ten, který Vás přitahuje, obsahuje tu energii, kterou si právě potřebujete přitáhout do svého života.  

Maluji také obrazy na míru, kdy si můžete sami vybrat energii či vlastnost, kterou potřebujete ve svém životě posílit. 

Dále tvořím energetické karty s afirmacemi, autorské tapety na mobilní telefony a počítače, šperky a gravírované zápisníky. Dělám rozbory osobnosti dle preferencí barev, díky kterým se dozvíte, co o Vás vypovídají oblíbené a neoblíbené barvy, zjistíte barvu, která podporuje Váš potenciál a společně najdete barvu Vaší duše.
 

DO SVĚTA ENERGETICKÝCH OBRAZŮ

ADHaDí máma

image


Jsem terapeutka, malířka, ale také a především, máma chlapce (8) s ADHD – poruchou pozornosti s hyperaktivitou.

Ve snaze o co nejlepší pochopení těchto čtyř písmen jsem na roky ponořila do studií, udělala si kurz asistenta pedagoga a svého času jsem také jednomu chlapci s ADHD asistovala. V rámci své praxe jsem poznala mnoho „hypermánků“, ale i mnoho protichůdných postojů, mnoho předsudků a nepochopení. To vše mne nakonec vrátilo zpátky k sobě samé – ke svému středu, který mi našeptává, že nejdůležitější je zůstat otevřená a vnímat své dítě jako zrcadlo, jako světlo na cestě osobního vývoje. Pochopila jsem, že posun k lepšímu není u dítěte možný bez pochopení těchto čtyř písmen a změny postoje. 

Zjistila jsem, že pokud bereme ADHD jako výzvu a ne problém, můžeme růst a pomoci nejen sobě a svému dítěti, ale nakonec i ostatním.


Touha po pomoci těmto dětem i jejich rodičům mne nakonec dovedla k získání certifikátu EFT terapeuta. Tato jemná a velmi účinná metoda pomáhá dětem lépe zvládat své emoce, mírnit strachy a napětí, navodit pocit bezpečí. Rodičům těchto dětí zase EFT pomáhá udržet si klid i v klidových situacích, získat větší trpělivost a obnovovat svou psychickou energii.


NA BLOG ADHADIMAMA.CZ